Ribiškių bendruomenė kviečia!

2023 06 05


Ribiškių bendruomenė kviečia į stebuklingą, ilgiausios dienos Rasų šventę Ribiškių regykloje su užburiančia kanklių muzika. Birželio 22 d. Šventės programa nuo 19.00 val.
Rasų šventės programoje- ypatingas koncertas Vilniaus 700 metų paminėjimui „ Vilniaus gimtadienio pasikankliavimai“, kuriame muzikuos Žemynos kanklių grupė, bus galimybė susipažinti su šiuo senoviniu instrumentu.
Žemynos kanklių grupė susibūrė 2020 m. pavasarį. Tai ne ansamblis, o atvira bendraminčių grupė, grojanti Žemynos kūrinius tradicinėms kanklėms savitu jos sukurtu skambinimo stiliumi. Šiuo metu grupėje groja vilnietės architektė Vilma Repečkė, jau pati kurianti kompozicijas tradicinėms kanklėms, balso aktorė Dalia Šukienė, anesteziologė Gabrielė Ledinauskienė ir Violeta Dabrilienė, drabužių dizainerė iš Zapyškio. Kai yra galimybė, prie koncertų prisijungia kanklininkė, sutartinių skambintoja iš Biržų Aušra Trapulionytė-Butkauskienė.
Laukiame Jūsų Pavilnių regioninio parko regykloje, šalia Birbynių g. 20, nuo 19.00 val. Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.
Renginys yra Vilnius 700 programos dalis. https://www.700vilnius.lt/
Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė.