EKSKURSIJOS

Ekskursija po lankytojų centrą

Kviečiame apsilankyti interaktyviame lankytojų centre, kur ekskursijos metu plačiau susipažinsite kas ir kodėl saugma Pavilnių ir Verkių regioniniuose parkuose, kuo unikalus yra Vilniaus miestas ir kaip mes esame su tuo susiję. Ekskursijos metu pažinsite Verkių dvaro istoriją, dvaro pastatus, sužinosite apie saugomas gyvūnus, augalus ir kitas šiuose parkuose gyvenančias rūšis. Na, o Jūsų žinias užtvirtinsime ieškodami paslėpto Liudviko lobio!

 Trukmė - 1 val.

Ekskursija po Verkių dvaro teritoriją

Ekskursijos metu kviesime pažinti Verkių dvaro ansamblį ir pasivaikščioti dvaro takeliais. Čia prisiliesite prie istorinės regioninio parko saugomos vertybės, sužinosite apie Verkių dvaro pavadinimo kilmę, sėkmes ir nuopuolius, bei bandysite išnarplioti galvosūkį, ko trūksta šiai dienai esančiam dvaro ansambliui.

Trukmė - 1 val.

Ekskursija Vilnios slėnyje

Pasivaikščiokime po centirnę Pavilnių regioninio parko dalį aplankydami gamtos ir kultūros paveldo objektus. Šioje eksurijoje/žygyje turėsite galimybę pažinti Vilnios slėnyje išsidėsčiusius Pūčkorių palivarką, buvusią Pūčkorių patrankų liejyklą, Belmonto vandens malūną. Sužinosite kaip susiformavo didžiausia Lietuvoje atodanga ir kokias paslaptis slepia Vilnelės srovė.  

Trukmė - 1 val