Naujienos

Naujienos

Žygis po piliakalnius

2019-02-05

Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija maloniai kviečia visus vilniečius ir miesto svečius sudalyvauti šventiniame vasario 16-tosios žygyje po piliakalnius.
Žygio metu lankysime tris Pavilnių regioniniame parke esančius piliakalnius. Pradėsime nuo Vilnios perlu vadinamų Pūčkorių. Susitikę prie Pūčkorių piliakalnio, kuris buvo žinomas jau nuo pirmųjų mūsų eros amžių, amžinai žaliuojančiais pušynais ir eglynais keliausime į Rokantiškių piliavietę, kuri mena vienos seniausių Lietuvos pilių gyvenimą. Iš šios legendomis apipintos ir strielčiukų nuožmiai saugotos vietos keliausime į vieną iš Vilniaus miesto gynybai supiltų piliakalnių – Rokantiškių piliakalnį, arba dar kitaip vadinamą Murlės piliakalnį. Kodėl Murlės, sužinosite iš puikiausio žygių vedlio, Vilniaus keliautojų klubo nario – Mariaus Trapnausko.
Atviras ir nemokamas žygis tinkamas visai šeimai. Kadangi žygiuosime sniegu ir mišku, todėl labai kviečiame pasirūpinti šilta apranga ir patogia avalyne. Taip pat kviečiame pasipuošti Lietuvos trispalvės spalvomis, kad žygiuoti būtų šventiškiau!
Susitinkame visi vasario 16 d., 11:00 val. prie Pūčkorių piliakalnio. (NUORODA ŽEMĖLAPYJE)
Planuojamas nužygiuoti atstumas – 3,5 km
Vykstantys viešuoju transportu gali atvykti 74 autobusu iki autobusų stotelės „Pūčkoriai“.
Maršrutas – žiedinis. Žygį pabaigsime ten, kur ir pradėjome, todėl automobilius galėsite palikti stovėjimo aikštelėje prie Pūčkorių piliakalnio.
 
PASIMATYSIME ŽYGYJE!