Naujienos

Naujienos

TYRINĖK BALTUS „BALTŲ KELIO“ KELIONIŲ KONKURSE

2021-07-07

Startuoja „Baltų kelio“ kelionių įspūdžių konkursas, skirtas susipažinti su baltų kultūros praeitimi ir dabartimi, keliaujant po kuršių, žemaičių, žiemgalių, sėlių ir aukštaičių žemes bei aplankant „Baltų kelio“ objektus.
Visi kviečiami skelbti savo kelionių nuotykių, nuostabios gamtos, muziejų ekspozicijų ir kitų „Baltų kelio“ objektų nuotraukas (su rašytiniais įspūdžiais ar be jų) bei jomis dalytis savo „Facebook“ ar „Instagram“ paskyrose.
Pasiruoškite vasaros nuotykiams! Fotografuokite ir pasinerkite į kelionę „Baltų keliu“!
 
2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos projektas LLI-447  „Baltų kultūros pažinimo skatinimas ir žinomumo apie tarptautinį kultūros kelią „Baltų kelias“ didinimas“ (Explore Balts) KELIONIŲ KONKURSO TAISYKLĖS
 
-                          „Baltų kelio“ kelionių įspūdžių konkurso organizatoriai: Šiaulių turizmo informacijos centras, Kuržemės planavimo regionas, Rundales rajono taryba, Žiemgalos planavimo regionas, Nacionalinė regionų plėtros agentūra ir Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras.
-                          Kelionių įspūdžių konkurso laikas: akcija truks visą vasarą ir kvies dalytis nuotraukomis bei užfiksuotais įspūdžiais iki pat Baltų vienybės dienos, t. y., 15 savaičių (2021.06.07 – 2021.09.22).
-                          Dalyvavimo konkurse sąlygos: visi norintys dalyvauti konkurse turi aplankyti bent vieną objektą iš „Baltų kelio“ įspūdžių konkurso žemėlapio (žemėlapius galima gauti vietiniuose, kelionių akcijos teritorijoje esančiuose, Turizmo informacijos centruose, taip pat www.baltukelias.lt ir partnerių internetinėse svetainėse);
-                          Konkurse dalyvauja socialiniuose tinkluose „Facebook“ ar „Instagram“ šių objektų nuotraukomis pasidaliję vartotojai. Nuotrauka turi būti pasidalinta ir matoma viešai (kitaip mes jos nematysime). Ties kiekvienu kelionių konkursui skirtu įrašu būtina grotažymė #BALTUKELIAS ir regionas (#KURŽEMĖ, #ŽEMAITIJA, #ŽIEMGALA, #SĖLA, #AUKŠTAITIJA). Gali būti naudojamos ir papildomos grotažymės (pvz. #kuršiai, #žemaičiai, #tyrinėkbaltus ir kt.).
-                          Kartą per savaitę kiekvienas iš projekto partnerių išsirinks vieną ar net kelis laiminguosius, kuriems atiteks specialus prizas iš kelionių konkurso pradžioje paskelbto įrašo. Prizai nebus keičiami.
-                          Kiekvienas organizatorius savo nuožiūra išrenka kiekvienos savaitės nugalėtoją. Pagrindiniai kriterijai: nuotrauka atitinka reikalavimus, yra skelbiama viešai, yra aiškiai įžiūrima ir geros kokybės, yra reikalingos grotažymės, yra nurodyti objektų pavadinimai. Taip pat vertinama: meniškumas, originalumas, šalia nuotraukos esantys įspūdžiai/istorijos, sąsaja su baltų kultūra ir paveldu, skatinant ir kitus žmones keliauti „Baltų kelio“ maršrutais, aplankant lankytinus objektus.
-                          Nugalėtojai bus skelbiami kiekvieną savaitę „Baltų kelio“ „Facebook“ paskyroje ir tinklapyje www.baltukelias.lt, dalijantis nugalėtojo paskelbtomis objekto(-ų)  nuotraukomis. Visi nugalėtojai skelbiami vienu įrašu.
-                          Asmenys, dalyvaujantys konkurse, sutinka, kad jų nuotraukos (nuotraukose esantys žmonės) ar įspūdžiai bus naudojami viešinimo tikslais.
-                          Laimėtojai prizus gali atsiimti organizatoriaus buveinėje.
-                          Prizus galima atsiimti iki 2021 m. rugsėjo 22 d.
Organizatoriai pasilieka teisę apdovanoti ir kitus dalyvius, keisti sąlygas.