Naujienos

Naujienos

Projektas „Sports together“ Pavilnių regioniniame parke

2018-11-23

Lapkričio 20 d. Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija sulaukė padėkos už bendradarbiavimą su asociacija „Aktyvus jaunimas“ siekiant lengviau integruoti pabėgėlius į visuomenę.

Geriausias būdas padėti atvykusiems integruotis į naują aplinką yra per bendrus interesus ir jų sąlyčio taškus. Kadangi asociacija „Aktyvus jaunimas“ yra ir „Sports together“ projekto nariai tai Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija su džiaugsmu pakvietė asociacijos narius prisijungti prie šventėje „Pūčkorių sodas 2018“ vykusio bendruomenės bėgimo.

„Dėkoju Jums visos „Aktyvaus jaunimo“ komandos vardu už Jūsų pagalbą vykdant mūsų projektą „Sports Together“. Mes tikime, kad sportas gali būti nepakeičiamas įrankis kovoje prieš abejingumą, diskriminaciją ir visuomenės susiskaldymą. Džiaugiamės, kad šiomis idėjomis degate ir Jūs. Turėjome nuostabią vasarą su daugybe renginių ir dar daugiau šypsenų. Nuoširdžiai dėkojame, kad prie to prisidėjote ir Jūs.“ sakė asociacijos „Aktyvus jaunimas“ projektų vadovė Aušrinė Zavališinaitė.

„Sports together“ – Lietuvoje organizuotas renginys, kurio metu jaunimo atstovai iš visos Lietuvos susibūrė bendram tikslui – pasidalinti savo žiniomis ir įžvalgomis apie esamą pabėgėlių situaciją Lietuvoje ir Europoje bei sukurti metodus, kaip pasitelkus sportą juos lengviau integruoti į visuomenę. „Aktyvų jaunimą“ vienija bendras tikslas – tarptautinių mainų, mokymų ir projektų pagalba suteikti jaunimui galimybes tobulėti bei didinti savo kompetencijas įvariose srityse. Ši organizacija taip pat aktyviai įtraukia į savo veiklą ir pabėgėlius.

Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija džiaugiasi, jog bendri tikslai ir darbo priemonės šį rudenį suvedė ir susipažindino abi organizacijas. Nekantriai laukiame ateinančių renginių drauge!

Kviečiame sudalyvauti  neabejingus piliečius teikti savo idėjas, kaip sportas gali dar labiau pagerinti Lietuvoje gyvenančių pabėgėlių ir migrantų gyvenimą. Daugiau apie tai (angliškai) - https://www.facebook.com/events/510868712736441/.